Kuřácké přístřešky Economy naši zákazníci již znají. Základní řadu tohoto oblíbeného výrobku jsme nyní rozšířili o nové modely. Kromě poptávek na standardní modely jsme připraveni zpracovat i poptávky řešení na míru. Ty tvoří téměř polovinu všech realizací těchto univerzálních přístřešků.

Populární univerzální přístřešky

Přístřešky řady Economy se během posledních let staly značně populární. I přes jednoduchou konstrukci vypadají velmi elegantně a moderně, jsou cenově dostupné, a především jsou neskutečně univerzální. Právě díky možnostem výroby těchto přístřešků na míru tvoří nestandardní modely téměř polovinu všech instalací.

Řada Economy původně vznikla čistě jako kuřácké přístřešky. Časem je začali zákazníci využívat také jako zastřešení pro cyklostojany, jsou instalovány jako odpočinkové přístřešky do firemních areálů, nemocničních areálů a sanatorií, a dokonce jako jednoduché autobusové zastávky.

Variabilita

Díky jednoduché konstrukci, která funguje jako skládačka, je možné poměrně pružně reagovat na konkrétní potřeby jednotlivých zákazníků. Umístění a počet vchodů, jejich rozměry, umístění a nasměrování odvodu vody, umístění doplňků jako jsou lavičky, stolky, popelníky a další, lze téměř libovolně měnit. Dojde-li k poškození některých prvků například kvůli vandalismu, není složité takový díl vyměnit.

Přístřešky Economy lze kotvit jak na povrch (typicky rovný betonový podklad), tak pod něj - tedy například zapustit pod zámkovou dlažbu. Skládaná konstrukce umožnuje instalaci i na hůře přístupných místech. Menší typy přístřešků lze v podstatě kompletně odvézt v menší dodávce.

Příslušenství

K přístřeškům je možné vybírat z široké řady příslušenství a doplňků. Z typických doplňků lze jmenovat například lavičky, opěrky, sedáky, stolky pro kuřáky (s integrovaným popelníkem) i pro nekuřáky, volně stojící i na sloupku ukotvené popelníky a odpadkové koše.

Pro zvýšení komfortu lze jít ještě dále. K dispozici je LED osvětlení, infračervené tepelné zářiče, solární zdroje, ekologické "zelené střechy". Lze také volit polep skel. Ta mohou být průhledná i neprůhledná, s různými motivy a podobně. Pokud nevyhovují skla, nebo je přístřešek použit jako cyklistický například pro uzamykání kol, je možné na bočnice použít místo skel mřížování, plechové panely, nebo tahokov.

Další články

Stáváme se součástí skupiny BIK TEC

Přístřešek Nodus jako relax zóna

Nové zastávky MHD v Sokolově

Představujeme cyklostojan Prisma

Další oznámení a novinky

Certifikát EN 1090

Nový web