Po dlouholeté vzájemné spolupráci jsme se rozhodli spojit síly s naším partnerem, německou společností BIK TEC GmbH. Inurbia s.r.o. se tak stává plnohodnotným členem skupiny BIK TEC a nově ponese název BIK TEC Inurbia s.r.o. Naše činnost se nijak nemění ani neomezuje. Právě naopak. Ke spojení sil jsme se rozhodli proto, abychom mohli rozšiřovat možnosti naší výroby, portfolia produktů a nabízených služeb.

BIK TEC Inurbia

Náš tým zůstává a naše slovo platí. To, co dobře funguje již několik let, jsme nyní pouze stvrdili formálně. I s příchodem nového společníka nám zůstává samostatnost a rozhodující slovo ve všem, co děláme. Navíc nám spojení umožní další růst a rychlejší dosažení nových cílů.

BIK TEC Inurbia

Prvními viditelnými změnami je rozšíření naší výrobní kapacity i výrobních možností. Již během letošního roku před formálním spojením jsme zahájili výrobu přístřešků CASA, nebo jsme si vyzkoušeli práci na specifickém masivním přístřešku pracovně označovaném Y-Form. Máme za sebou výrobu větších sérií stojanu na kola Prisma, který je naším vlastním produktem od návrhu až po realizaci.

Těšíme se na nové výzvy a rozšiřování spolupráce se současnými dodavateli a partnery, kterým také patří náš dík za spolupráci, bez níž bychom se při zlepšování našich výrobků a služeb neobešli. Hlavní dík ale patří vám, našim zákazníkům. Děkujeme všem a těšíme se na další spolupráci.

BIK TEC Inurbia

Další články

Přístřešek Nodus jako relax zóna

Nové zastávky MHD v Sokolově

Představujeme cyklostojan Prisma

Kuřácké přístřešky Economy

Další oznámení a novinky

Certifikát EN 1090

Nový web