Warning: Constant _ANTIHOTLINK already defined in /data/web/virtuals/173382/virtual/www/insec/config.php on line 4

Warning: Undefined variable $langcode in /data/web/virtuals/173382/virtual/www/insec/config.php on line 103
Inurbia - Ceny a poptávka

. Ceny na dotaz

Ceny na dotaz

Vzhledem k povaze a různorodosti zakázek nevytváříme kompletní cenový seznam všech variant a typů našich výrobků. Některé ceny jsou kalkulovány s ohledem na specifické požadavky každého zákazníka a každé objednávky, kde hraje roli použitý materiál, povrchová úprava, požadované konstrukční řešení, poptávané množství a další.

Rádi vám vypracujeme cenovou nabídku na jakékoli množství a provedení našich výrobků již od jednoho kusu. Kontaktujte prosím naše obchodní oddělení.

Individuální nacenění

Pravidelným odběratelům, či zákazníkům s vyšším objemem dané zakázky jsme schopni nabídnout zvýhodněné cenové nabídky. Stejně tak máme zvýhodněný cenový program pro veřejné institutce a samosprávy.

Zakázková výroba

Nenašli jste výrobek pro vaši specifickou potřebu? Rádi se pokusíme vám vyhovět a upravit, vyrobit či navrhnout produkt přímo pro vás a vaše konkrétní potřeby. Ať už jde o změnu rozměrů, materiálu, barev, či doplnění prvků individualizace (obecní znak, nápisy, apod.), jsme připraveni vám vyjít vstříc. S konkrétními požadavky prosím kontaktujte naše obchodní oddělení.

. Napište nám

Chcete-li poptat zboží, cenu, či nám pouze něco sdělit, můžete využít následující formulář.

* povinná pole /  ochrana osobních údajů