O tom, že využití našich přístřešků je opravdu mnohostranné, svědčí jedna z nedávných realizací. Náš přístřešek Nodus, vyvinutý primárně pro potřeby dopravní infrastruktury, si vyhlédla Japonská společnost HI-LEX do areálu výrobního podniku své české pobočky. Nikoli však jako přístřešek hromadné dopravy, ale jako kuřácký přístřešek pro své zaměstnance.

Vlastně proč ne

Nejdříve jsme se ujišťovali u zákazníka, zda chce opravdu pro relaxační zónu pro své zaměstnance použít původnem zastávkový přístřešek. Postupem času jsme si však sami uvědomili, že tomuto využití vlastně nic nebrání a je i logické.

Přístřešek je již připraven na osazení sedacím příslušenstvím. Jeho minimalistický moderní vzhled koresponduje s novou industriální výstavbou a jak je u nás obvyklé, konkrétní realizace lze vždy upravit podle přání zákazníka. V případě HI-LEX byl přístřešek Nodus vyroben s prodloužením sloupů pro plánovanou instalaci pod zámkovou dlažbu. Povrch konstrukce byl žárově zinkován, začištěn a následně opatřen vypalovaným práškovým lakem v barvě použité na již stojících budovách v areálu. Doplnění o popelníky pro kuřáky a polepem pro ochranu ptactva byly už jen poslední kroky povedené realizace.

Jsme rádi, že si náročný japonský zákazník vybral právě náš výrobek a je sním spokojen. Touto realizací nám i pootevřel obzor vlastního vnímání mnohostranného využití našeho nového přístřešku. Prostě příklad vynikající spolupráce. Děkujeme.

Další články

Stáváme se součástí skupiny BIK TEC

Nové zastávky MHD v Sokolově

Představujeme cyklostojan Prisma

Kuřácké přístřešky Economy

Další oznámení a novinky

Certifikát EN 1090

Nový web