Příkladem unikátního výrobku, který je naším dílem od první čárky na papíru, je stojan na jízdní kola PRISMA. Tento jedinečný výrobek jsme navrhovali od počátku, jako alternativu k masové produkci, která zaujme odlišným vzhledem, bude samozřejmě funkční a bude splňovat ty nejnáročnější podmínky tak, aby sloužila cyklistům co možná nejlépe.

Nepřehlédnutelný design

Typická čtvercová vrchní část konstrukce, otočená na vrchol, se pomalu stává ikonickou součástí míst, kde byl již tento cyklostojan instalován. Nebyli bychom to my, kdybychom nenavrhli stojan tak, aby vyhovoval různým potřebám různých zákazníků. Dodáváme jej v jednostranných i oboustranných variantách. V pozicích kolmých ke komunikaci, či se šikmým stáním. Stejně tak je možné používat stojan pouze jako opěrný či dokonce v mibilní variantě (Prisma Event), kdy lze stojan složit a transportovat na jiné místo, kde může dočasně sloužit, například při konání hromadné akce.

Pro ty nejnáročnější

Cyklostojan Prisma byl důkladně testován a certifikován. Splňuje podmínky německého cykloklubu ADFC, které mimo jiné specifikují vlastnosti podobnývh výrobků tak, aby u nich byla zajištěna dobrá přístupnost, manipulace s jízdními koly, bezpečnost a podobně. Stojan též prošel náročnou certifikací DIN a je vyráběn v souladu s kvalitativními požadavky normy EN 1090.

Tolik, kolik je třeba

Výčet skvělých vlastností našeho cyklostojanu tím nekončí. Výhodou pro zákazníky je také skutečnost, že lze stojan používat již od jednoho kusu. Konstrukce je navžena modulárně. Lze tedy sestavit stojan z tolika kusů, kolik je přesně potřeba. Jednotlivé díly lze vzájemně propojit a přidávat další. Výška stojanu může být dvojí, takže je plně využit omezený prostor a přitom zajištěna dobrá manipulace s jízdními koly. Náš stojan je prostě jedinečný.

Další články

Stáváme se součástí skupiny BIK TEC

Přístřešek Nodus jako relax zóna

Nové zastávky MHD v Sokolově

Kuřácké přístřešky Economy

Další oznámení a novinky

Certifikát EN 1090

Nový web